• Haberler
  • Spor
  • Minikler Türkiye Judo Şampiyonası'nda Ümraniye rüzgarı esti

Minikler Türkiye Judo Şampiyonası'nda Ümraniye rüzgarı esti

Spor Toto Minikler Judo Şampiyonası'nda Ümraniyeli sporcular performanslarıyla dikkat çekti. 70 ilden bin 430 sporcunun katıldığı müsabakalarda Ümraniye Belediyesi'ni temsil eden 2 sporcu, 42 kg ve 48 kg'da altın madalya kazanarak Türkiye şampiyonu oldu.

Minikler Türkiye Judo Şampiyonası'nda Ümraniye rüzgarı esti
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Spor Toto Minikler Judo Şampiyonası’nda Ümraniyeli sporcular performanslarıyla dikkat çekti. 70 ilden bin 430 sporcunun katıldığı müsabakalarda Ümraniye Belediyesi’ni temsil eden 2 sporcu, 42 kg ve 48 kg’da altın madalya kazanarak Türkiye şampiyonu oldu.

Türkiye Judo Federasyonu tarafından Uşak’ta düzenlenen Spor Toto Minikler Türkiye Şampiyonası’na katılan Ümraniye Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları 42 kg ve 48 kg müsabakalarında altın madalya kazanarak şampiyon oldular.

Balkan Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil edecekler

70 ilden bin 430 sporcunun katıldığı müsabakalarda Ümraniye’yi temsil eden judoculardan Adem Doğru ve Ece Bostan, yarıştıkları 42 kg ve 48 kg’da Türkiye şampiyonu olarak Ümraniye’ye döndüler. Dereceye giren sporcular, 29-30 Haziran 2024 tarihlerinde Makedonya’da düzenlenecek olan Minikler Balkan Şampiyonası’nda mücadele edecek.

Bakmadan Geçme