• Haberler
  • Yerel
  • Amatör Spor Camiası, Başkan Büyükkılıç'ın Her Zaman Yanında

Amatör Spor Camiası, Başkan Büyükkılıç'ın Her Zaman Yanında

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Mutlu Önal, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Kayseri Şubesi Dernek Başkanı Özgür Reha Alıcı, (TFFHGD) Kayseri Şubesi İHK Başkanı Emre Altun, yönetim kurulu üyeleri ve amatör kulüp başkanlarını ağırladı.

2024 Avrupa Spor Şehri Kayseri’de sporun ve sporcunun dostu olan Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, amatör sporun her zaman yanında yer almaya devam ediyor.

Bu kapsamda, Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASFK) Başkanı Mutlu Önal,(TFFHGD) Kayseri Şubesi Başkanı Özgür Reha Alıcı, (TFFHGD) Kayseri Şubesi İHK Başkanı Emre Altun ve amatör kulüp başkanları, Başkan Büyükkılıç’a nezaket ziyaretinde bulundular.

Başkanlık Toplantı Salonu’nda gerçekleşen ziyarette Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, tek tek misafirleri ile tokalaşarak, sohbet etti.

 

“Amatör Camianın Başkanı Değil Her Zaman Ağabeyi Olmuştur”

Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASFK) Başkanı Mutlu Önal ise Başkan Büyükkılıç’ın Kayseri için bir şans olduğunu vurgulayarak, “Kayseri’mizde bir şans, başkanımızın devam etmesi bizi aşırı derece mutlu etti. Başkanımız amatör camianın başkanı değil her zaman ağabeyi olmuştur” dedi.

Büyükkılıç’ın her zaman yanında yer aldıklarını belirten Önal, “Her zaman başkanımızın, valimizin yanındayız. Sizlerin olduğu her platformda oluruz, biz vatanımızı, memleketimizi seviyoruz. Biz bir aileyiz, bu aile de sizin her zaman yanınızdadır” ifadelerini kullandı.

--------------------

İbrahim BAYRAM 

Özel Haber

Bakmadan Geçme